Sportovní klub policie Kometa Brno

Provoz sportovního klubu se zaměřením na plavání, lyžování, vodní pólo, fotbal, jezdectví, cyklistiku a střelbu.

Lezecké centrum Rajče

Provoz centra s lezeckou stěnou.

ZAVŘENO (Otevírá v Ne 15:00)

Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno, o. s.

Provozujeme klub se zaměřením na plavecké sporty. Disponujeme oddíly synchronizovaného plavání, vodního póla a dálkového, výkonnostního i vrcholového plavání. Nabízíme služby plavecké školy pro mateřské i základní školy či jednotlivce od 5 do 12 let. Pořádáme …

Tělocvična Orel jednota Brno - Husovice

Tělocvična Orel jednota Brno - Husovice

Nabízíme Vám pronájem tělocvičny na: různé sportovní cvičení, pořádání plesů, srazů, koncertů, svateb atd. K dispozici máme: profi pódium (jeviště), výčepní zařízení, stoly, židle, ozvučení, projektor. Venkovní hřiště i sál jsou spojeny s restaurací.

ZAVŘENO (Otevírá v Ne 07:00)

Tenisový oddíl Zetor Brno

Provoz devíti antukových kurtů, pevné a nafukovací haly s umělým povrchem. Možnost občerstvení a zajištění výuky tenisu.

TJ Sokol Hněvkovice

Provoz tělovýchovné jednoty a fotbalového klubu.

62 kmHumpolec, Hněvkovice ev.č. 1

FC Chotěboř, z.s.

Provozujeme fotbalový klub. Účastníme se závodů a turnajů.

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

Organizujeme sportovní klub pro děti a mládež zaměřený na judo. Pořádáme sportovní tábory, kempy a soustředění. Účastníme se soutěží a turnajů v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost.

DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice, o.s.

Nabídka výuky bojových umění Ju Jutsu a Judo pro děti od 3 let.

TJ SPARTA Kutná Hora, z.s.

V období září až červen provozujeme krytý plavecký bazén 25m s pěti plaveckými drahami, dětský bazén, plaveckou školu, cvičení ve vodě, plavání pro těhotné, parní komoru, fitness studio s klimatizací, saunu a sportovní masáže. V létě je k dispozici venkovní …

ZAVŘENO (Otevírá v Ne 11:00)

PTA Kolín

Provoz tenisového areálu s šesti antukovými kurty s automatickou závlahou a umělým osvětlením. K dispozici je také přetlaková hala na 5 kurtech.