Střecha je korunou každého domu

Svěřte stavbu Vaší střechy do rukou profesionálů. Firma Zdeněk Filipský – FILKO nabízí nejkomplexnější služby v oblasti střech na českém trhu, od vlastní výroby betonových střešních tašek, přes výrobu stavebního řeziva, montáže vazeb, až po pokládku střech – vše od jednoho dodavatele se zaručenou kvalitou. Rodinná firma s 28 letou tradicí a bohatými zkušenostmi, díky kterým si můžete být jisti hladkým průběhem realizace Vaší střechy. Přesvědčte se sami podle bohatých referencí, které zanechali předchozí zákazníci firmy FILKO. Důraz, který firma FILKO klade na kvalitu, je zřejmý také z 30 leté záruky na betonové zboží, které firma poskytuje, a obstojí tak důstojně před tvrdou konkurencí na poli výrobců střešních krytin.

Rozsah realizovaných zakázek je opravdu široký – od novostaveb, přes rekonstrukce, až po drobné opravy. Poraďte se s odborníky firmy FILKO o nejlepším možném způsobu provedení Vaší zakázky podle Vašich preferencí. Mohou Vám například doporučit řešení optimalizované pro Vaše finance, nebo Vám pomohou zrealizovat moderní střechu dokonalou v každém detailu.

Obraťte se na firmu FILKO s Vašimi představami, odborné konzultace pro Váš projekt a cenový návrh poskytuje zdarma! Ke zpracování cenových návrhů přistupuje firma FILKO s maximální péčí a cílí je na skutečnou cenu, za kterou dílo odvede.

Pokud plánujete výstavbu nové, nebo rekonstrukci stávající střechy, zvažte, komu svěříte její realizaci. Kontaktujte profesionály, za kterými stojí zkušená rodinná firma s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu!

Kompletní vybavení interiérů nábytkem je stále žádanější

Nechcete vést několik jednání s různými dodavateli, kontrolování a přebírání jednotlivých prací.

Jak stylizovat zlaté boty na různé příležitosti? Rady od odborníků

V letošní sezóně budou naprostým trhákem dámské zlaté boty.

Cena instalace plynového vytápění

Ačkoli zažila cena plynu v posledních letech přímo raketový nárůst, patří plynové vytápění stále k velmi oblíbeným.